AltcoinBitcoin (BTC)Kriptopara

24 Mart 2021 Tarihli Filecoin, Bitcoin Ve Chainlink Fiyat Analizi

Filecoin (FIL)

Filecoin (FIL) fiyatı, bugün Filecoin ve Chainlink’in entegrasyon planlarının duyurulması üzerine çift dipli bir oluşumdan atak yapıyor. Satın alma baskısı FIL’i çok hızlı bir şekilde 97.00 dolara kadar çıkartabilir. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle FIL fiyatı 91.41 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: FXSTREET

Bitcoin (BTC)

Elon Musk, önde gelen elektronik otomobil üreticisi Tesla’nın BTC ödemeleri kabul etmeye başladığını açıklamasının ardından Çarşamba günü Bitcoin, birkaç dakika içinde 1.600 dolarlık bir artış yaşadı. Yatırımcılar 60.000 doların üzerindeki kazançlar üzerine spekülasyon yaptıkları için firmanın haberi, lider kripto para birimini bir kez daha gündeme getirdi. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle Bitcoin 56.125 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: FXSTREET

Chainlink (LINK)

Chainlink, kısa süre önce önemli bir teknik model tarafından sağlanan önemli bir desteği kaybetti. Bu, boğalar daha yüksek destek sağlamaya odaklanırken Pandora’nın kutusunu açtı. 26 dolarlık alan kırılmadan kaldı ve LINK 27 doların üzerinde sığ bir toparlanma yaptı. Bununla birlikte LINK alıcıları, 19 doları hedefleyen potansiyel kayıpları ortaya çıkaran bir durum ile yükseliş trendi arasında mücadele ediyor gibi görünüyor. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle LINK fiyatı 27.33 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: FXSTREET

Genel açıklama: Burada ele alınanlar “Yatırım Tavsiyesi Değildir”. Herhangi bir şeye yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın.

Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Başa dön tuşu