in , ,

23 Mart 2021 Tarihli Ripple, Filecoin Ve Enjin Coin Fiyat Analizi

Ripple (XRP)

SEC ve Ripple arasında devam eden davayla ilgili dün yayınlanan bir belge, SEC’nin Ripple’ın talebinin reddedilmesini istediğini ortaya çıkardı. Bu gelişmeyi duyan XRP ordusu “relistXRP”nin çeşitli bölgelerde Twitter’da trend olmaya başlamasıyla hızlı bir şekilde misilleme yaptı. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle XRP fiyatı, 0.574x dolardan işlem görüyor. XRP fiyatı, 0.62 dolarlık arz engelini aşarsa, büyük bir yükseliş gelecek gibi görünüyor. 0.62 dolarlık engelin aşılması durumunda XRP fiyatı 1.08 dolara hedef koyacaktır. XRP fiyatı için ilk destek seviye 0.50 dolar, ikinci destek ise 0.45 dolar seviyeleridir.

XRP/USDT 1-day

Kaynak: FXSTREET

Filecoin (FIL)

Filecoin (FIL), 97 dolardan işlem gören tüm zamanların en yüksek seviyesinden önemli kayıplar yaşadı. Kısa vadeli analize göre düşüşler durdurulamaz görünüyor. FIL’in ilk desteği 73 dolar, buradan düşüş olması durumunda büyük bir çöküş devreye girebilir.

FIL/USD 4-hour chart

Kaynak: FXSTREET

Enjin Coin (ENJ)

Enjin Coin, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.12 doların arından 2.04 dolara kadar geri çekildi. 2.04 dolardan hafif bir artış kaydederek 2.14 dolar seviyesine geldi. ENJ, birkaç geçici destek seviyesi tutamadı ve ENJ ayıların ellerinde kaldı. Enjin Coin, şu anki seviyesinden aşağı seviyelere yönelmesi durumunda 1.40 dolarlık büyük desteğe doğru kayıplar yaşayabilir. Bunun ötesinde yükseliş yönünde, 2.28 ila 2.34 dolar arasındaki alıcı tıkanıklığı dışında yol nispeten pürüzsüz. Burada yaklaşık 1.900 adres daha önce 13,5 milyon ENJ satın almıştı. Alıcılar bu engelin üstesinden gelmek için yeterli baskı oluşturursa Enjin Coin, yükseliş trendini tüm zamanların en yüksek seviyesine sürdürebilir.

ENJ/USD 4-hour chart

Kaynak: FXSTREET

Genel açıklama: Burada ele alınanlar “Yatırım Tavsiyesi Değildir”. Herhangi bir şeye yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın.

Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

AMM (Automated Market Maker) Nedir?

Bitcoin Ethereum, Ripple

23 Mart 2021 Tarihli BTC, ETH Ve XRP Fiyat Analizi