AltcoinKriptopara

21 Mart 2021 Tarihli Litecoin (LTC) Fiyat Analizi

Litecoin (LTC)

Litecoin (LTC) 163.91 dolardan destek bulmayı başardı. 13 milyar dolarlık piyasa değeri ile LTC, bu yazının kaleme alındığı an itibariyle 197.68 dolardan işlem görüyor. Kripto para piyasasında görülen dalgalanmanın aksine LTC piyasası, satış baskısını kontrol altında tutarken değerini koruyor. LTC fiyatı Şubat ayından bu yana 163.91 dolar ile 243.95 dolar arasında mekik dokuyor ve o zamandan beri bu aralıktan bozulmayı başaramadı. Belirtilen seviye arasındaki bu dalga, LTC’yi yükseliş trendine itti. Ancak, piyasadaki ayılar kontrolü ele almaya çalışırsa yükselişe tutunamayabilir. 210.25 dolar seviyesindeki direncin kırılması durumunda 240.00 dolara doğru bir yolculuk başlayabilir.

Piyasadaki düşük oynaklık, Bollinger Bantlarının yakınsamasıyla vurgulandı. Bu düşük volatilite, ayıları belli bir aralıkta tutamadı. Piyasa, piyasa trendini tersine çevirecek bir noktada duruyor. Sinyal çizgisi şamdanların altında, bu da fiyatın yükseleceği anlamına gelir. Bununla birlikte sinyal hattı kesişmek üzere, bu da mevcut yükselişe rağmen LTC piyasasının güç kaybettiğini ve bir düşüş olabileceğini bizlere gösteriyor. Fiyatta düşüş olması durumunda 187.62 dolar desteğine kadar geri çekilme yapabilir ve ardından 163.91 dolara doğru geri çekilme devam edebilir.

Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Başa dön tuşu