in ,

2023’te Binance’te Listelenen Projeler

Binance

2022’nin kripto kışının ortasında sağlam bir yıl geçiren Binance, yıl boyunca 26 yeni proje listelemişti. Binance, 2023’ün başından bu yana hangi projeleri listeledi birlikte göz atalım. 

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto varlık alım satım platformu Binance’in 2023 yılının başından bu yana listelediği varlıkları sizler için rehber haline getirdik. Bakalım platform 3 ay içerisinde hangi projeleri bünyesine katmış. 

Binance’in bu yıl içerisinde listelediği ilk varlık Rocket Pool (RPL) oldu. Platform, 18 Ocak 2023’te RPL’yi İnovasyon Kategorisi’nde listeleyeceğini duyurmuştu. Daha sonra İnovasyon Kategorisi’nde listelenen varlıklar arasında Gains Network (GNS), Synapse (SYN), Liquity (LQTY) eklendi. 

Platform bunların yanı sıra, FET/TRY ve PROS/USDT, BTC/RON, AGIX/USDT, APT/ETH, SSV/USDT, VIB/USDT, AMB/USDT, BETH/USDT, CFX/TRY, KEY/USDT, STX/TRY ve USTC/USDT  işlem çiftlerini listelediğini duyurdu. 

İnovasyon Kategorisi üzerinde listelenen dört varlığın piyasa değerleri ise şöyle: 

  • Rocket Pool (RPL): 616,896,617 dolar
  • Gains Network (GNS): 171,892,876 dolar
  • Synapse (SYN): 114,609,413 dolar
  • Liquity (LQTY): 191,749,139 dolar

Bu varlıkların piyasa değerleri anlık olarak değiştiğinden dolayı bu istatistikler yazının yazıldığı sırada kaydedilen verilerdir. 

Bakalım dünyanın en büyük kripto varlık platformu Binance, 2023’ün ilerleyen günlerinde hangi projeleri bünyesine katacak. Bildiğiniz üzere bir varlığın böyle büyük bir platformda listeleniyor olması o varlığın fiyatına doğrudan olumlu etki yaratmaktadır. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

kripto blockchain

ZK Rollups (Sıfır Bilgi Toplamaları) Nedir?

Stablecoin'ler

Stablecoin’de Pegging (Sabitleme) Nedir?