in , , , ,

2022 Yılında Takip Edilmesi Gereken 3 Solana Metaverse Oyunu

Metaverse kriptopara oyunları 2022’de bir sonraki büyük heyecan olacak. Çoğu proje hala geliştirmelerinin ilk aşamalarında, ancak şimdiden Decentraland ve The Sandbox gibi milyarlarca dolarlık değerlemelere sahip birkaç liderimiz var. Kripto ekosistemi hızlı hareket ediyor ve her zaman yükselişte olan yeni mücevherler var. 2022’de izlenecek Solana üzerine inşa edilmiş, değeri bilinmeyen üç Metaverse kripto oyununa bakalım.

Genopets

Genopets, dünyanın ilk hareketle kazanılan NFT oyunudur. PokemonGo’yu hayal edin, ancak Genopets, Solana üzerine kuruludur ve oyna-kazan modeline entegre edilmiştir.

Oyunun kazan-kazan yönü, oyuncuların Fitbit’lerini Genopet’lerine bağlamalarına ve token kazanmalarına olanak tanır. Tokenler daha sonra değerli eşyalar yapmak ve Genopet’inizin stilini ve performansını yükseltmek için kullanılabilir.

Oyunun bir diğer dikkat çekici yönü, hızlı tempolu mini oyunlarda rakiplerinizden öğeler ve hareket setleri ödülleri için rekabet etmenize olanak tanıyan savaş arenasıdır.

Şu anda kullanıcılar oyunun bir demosuna göz atabilir ve erken erişim için genel beta bekleme listesine kaydolabilir. Genopets, web tabanlı platformları için gördüğümüz en iyi tasarımlardan birine sahip ve bu da onu 2022 için izlemeyi en sevdiğimiz coinlerden biri yapıyor.

Synergy Land

Solana’daki bir diğer kıymeti bilinmemiş proje, bir ARPG oyna-kazan Metaverse oyunu olan Synergy Land’dir.

Discord’da bulunan bu sızıntı videosuna göz atalım:

Synergy Land, şirketin CEO’su Carlos Bolaños, üç yıldan fazla bir süredir Ubisoft’ta Kıdemli Oyun Animatörü olduğu için yeterince önemsenmeyen bir projedir. Bolaños, Ubisoft’ta birden fazla Assassin’s Creed oyunu üzerinde çalıştı, bu da Synergy Lands’in harika görüneceği anlamına geliyor!

Ayrıca Synergy Land’in ekibinde tasarım ve 3D modelleme konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip ondan fazla animatör var.

Ekip gelecek yılın sonuna kadar çalışan bir ürün teslim edebilirse, Synergy Land 2022’de popülariteye sahip olabilir.

Aliens VS People

Aliens VS People, Solana blok zinciri üzerine inşa edilmiş ilk tamamen zincir üstü çok oyunculu NFT oyunudur. Aliens vs People, NFT avatarlarından oluşan bir koleksiyon tarafından desteklenen, savaş gemisi tarzı bir galaksiler arası savaş oyunudur.

Oyunun demosu:

Şu anda ekip, 19 Aralık’ta halka açık bir toplantıya hazırlanıyor. Kullanıcılar, cüzdan adresleriyle bir google doc formu göndererek katılabilirler.

Ayrıca discord kanallarında topluluktaki en aktif on beş kişinin her birinin ücretsiz olarak bir NFT avatarı kazanacağı bir yarışma var.

Kaynak: themerkle.com

Bu yazı da ilginizi çekebilir: Yakında Piyasaya Sürülecek 7 DeFi ve NFT Projesi

Beyza Gül Yardım tarafından yazıldı.

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun olduktan sonra İngilizce öğretmenliği yaptı. Uluslararası İlişkiler bölümünde lisans eğitimi devam ediyor. Aktif olarak Blockchain teknolojisi üzerine araştırma yapıyor ve bu konuda içerik üretiyor.

Refik Anadol’un Open Sea’daki NFT Eseri 300 ETH’ye Satıldı

Finansal Kurumlardaki Haftalık Gelişmeler | 19.12.2021