AltcoinKriptopara

20 Mart 2021 Tarihli Dogecoin Fiyat Analizi

Dogecoin (DOGE) fiyatı, ticaretin olmadığı bir bölgede işlem gördüğü için net bir eğilim bekliyor. Dogecoin fiyatı yavaş da olsa yükseliyor. Bu yazının kaleme alındığı dakikalarda Bollinger Bantları, volatilite eksikliğini ve piyasa katılımcılarının azaldığını gösteren DOGE’yi sıkıştırıyor.

Dogecoin 0.056 ila 0.059 dolar arasında değişen ticaretsiz bölgede kaldığı sürece, dalgalı hareketler beklenmiyor. Bununla birlikte, Dogecoin fiyatı ticaretin olmadığı alanın üst sınırını aşmayı başarırsa, bir yükseliş anlatısı gelişebilir. Bu durumda, DOGE önce %8 artışla 0.064 dolara kadar tırmanış yakalayabilir. Bunun üzerinde belirleyici bir kapanış, satın alma baskısının ısrarı ile birleştiğinde DOGE 0.072 dolara kadar bayrağı taşıyabilir ve bu da %127.2 Fibonacci geri çekilme seviyesine denk gelir.

DOGE/USDT 6-hour chart

Kaynak: FXSTREET

Yükseliş momentumundaki artış, önce 0.059 dolarlık direncin kırıldığını görebilir. 0.059 doların üzerindeki bir kapanış, yükseliş trendini güçlü bir şekilde teyit edebilir. Bu yazının kaleme alındığı an itibariyle DOGE fiyatı 0.59611 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Başa dön tuşu