in , , , ,

2 Mayıs 2021 Tarihli Dogecoin, Solana Ve Matic Fiyat Analizi

Dogecoin (DOGE)

Mükemmel geçen bir mayıs ayından sonra 0.3950 direncini bir türlü kıramayan Dogecoin (DOGE) için yeni bir Elon Musk etkisi gerekebilir. Zira bu seviyenin kırılamaması öncelikle 0.323xx seviyelerindeki ara desteğe sonrasında da 0.281xx seviyelerindeki desteğe gidebilir.

Ancak bu seviyelerden gerçekleşecek bir dönüş Doge için daha sağlıklı olabilir. 0.281xx seviyelerinin test edilmesi yeni bir trend başlangıcı için hem hareketli ortalamalar hem de Fibonacci seviyeleri açısından önem taşıyor. Bu dönüşün gerçekleşmesi yada 0.395xx kırılımı halinde, 0.435xx ve 0.483xx seviyeleri olası dirençler halinde karşımıza çıkabilir.

Solana (SOL)

24 Nisan tarihli SOL paylaşımımızda da belirttiğimiz gibi 50.19xx seviyelerindeki dirençten dönüş gerçekleşti.

Şu an için 45.920 seviyelerindeki ara destekte fiyatlanan Solano 50.19xx kırılımı halinde 52.07xx ve 54.82xx seviyelerine ulaşabilir. Aksi taktirde 44.61xx seviyelerindeki destek bölgesi test edilebilir.

Polygon (MATIC)

İçerisinde bulunduğumuz sezonun en istikrarlı coinlerinden biri olan Matic, Nisan ayında da bu istikrarlı çıkışını devam ettirerek yeni bir ATH ile karşımıza çıktı.

ATH noktasından sonra (0.94707) bir düzeltme sürecine giren Matic 0.750xx desteğinden güç alarak yoluna devam edecekmiş görüntüsü çiziyor. 0.840xx ve 0.945xx seviyelerinde sırası ile bulunan dirençlerin kırılımı halinde 1.01xx seviyelerinde yeni bir döneme giriş yapabilir. Aksi bir durumda ise 0.677xx seviyelerindeki destek bölgesi test edilebilir.

**Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Kriptopara, Bitcoin

Blockchain Teknolojisine Geçiş Yapabilecek Büyük Sektörler

NFT

NFT Nedir, Yatırım Yapmalı mıyım?