in , ,

1inch Apple IOS Üzerinde Mobil Cüzdanını Piyasaya Sürdü

Bu yeni cüzdan ile kullanıcılar Ethereum dışındaki ağlar ile işlem yapabilecek. Bir tür merkeziyetsiz borsa karşılaştırması hizmeti gören 1inch, Apple iOS cüzdanını geçtiğimiz salı günü başlattı ve kullanıcıların mobil cihazlarında token takas etmelerine olanak tanıdı.

Yeni cüzdan 1inc tüm ağın avantajlarını mobil kullanıcılara sunarak, yatırımcıların tokenleri daha düşük oranlarda anında takas etmelerine olanak tanıyor. İOS cüzdanı ayrıca Ethereum ağı içinde “gizli işlemleri” de destekliyor. Gizli işlemler, işlemlerin üçüncü taraflardan gizlenmesini sağlıyor.

1inch

Protokolün kurucusu Sergej Kunz, 1inch ağının son genişlemesi için Binance Smart Chain’i kredilendirerek, “1inch kullanıcıları artık daha yüksek hız ve daha düşük ücretler ile BSC ve Ethereum arasında kolayca geçiş yapabiliecekler.” dedi ve devam etti:

“DeFi alanındaki en son gelişmeleri yakından izliyoruz ve diğer gelecek vaat eden blokchainleri de destekleyeceğiz.”

Cüzdanın ilk sunumu, takaslarla son derece güvenli uygulamaya odaklandığını açıklıyor. Gerçek zamanlı ücretler, işlemlerin hızlı imzalanması ve Apple Watch ve Apple iCloud ile entegrasyon da ilk sürümün parçalarını oluşturuyor. Stake etme, yönetişim ve likidite havuzları daha sonraki bir tarihte tanıtılacak.

“Cüzdanın temel avantajları arasında cüzdan arama verilerini kullanıcı dostu bir şekilde gösterdiği için yüksek seviye güvenlik unsuru yer alıyor. 1inch Wallet ile işlemler apple watch üzerinden dahi onaylanabilecek.”

1inch, 2020’nin ikinci yarısında DeFi sahnesine çıktı ve ekosistemine entegre DEX’ler (merkeziyetsiz borsalar) arasında en ucuz değişim oranlarını bulma kabiliyeti nedeniyle traderlar arasında hızla ün kazandı. Toplam kullanıcı açısından 1inch , son yedi gün içinde merkezi olmayan borsalar arasında Uniswap, 0x ve SushiSwap’in ardından dördüncü sırada yer alıyor. Ocak ayında toplam kullanıcı sayısı ikinci sıraya kadar çıkmıştı.

**Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Hathor

Blockchain’in WordPress’i: Hathor

Bitcoin

2021 Yılı Sonunda Bitcoin İçin 6 Haneli Rakamları Görmek Mümkün mü?