in , ,

19 Ağustos 2021 Tarihli Ethereum, Solana ve Avalanche Fiyat Analizi

Ethereum (ETH)

2,950 ve 3,270 USD aralığında yatay bir kanal içerisinde hareket eden Ethereum, bu yazının hazırlandığı saatlerde 2,990 dolar seviyelerinde kanal desteği üzerinde hareket ediyor.

Ethereum

FED tarafından açıklanan temmuz ayı tutanakları sonrası güçlenen dolar endeksinin etkisi ile düşüşler yaşayan piyasa genelinde, Ethereum için bu desteğin kırılımı halinde 2,750 USD seviyelerindeki desteğe kadar geri çekilme devam edebilir. Kanal içi hareketlere bakacak olursak 3,110 ve 3,270 seviyeleri sırası ile direnç bölgeleri olarak takip edilebilir.

Solana (SOL)

39 dolar seviyelerindeki akümülasyon süreci sonrası 58 dolar seviyelerindeki direnç kırılımını gerçekleştiren ve başarılı bir retest gerçekleştiren SOL, 80 dolar seviyelerinde zirvesini yeniledi.

68 dolar bölgesinde oluşan pivot nokta seviyesinin test edildiği şu saatlerde bu noktanın kırılımı halinde 58 dolar desteği test edilebilir. Bu pivot nokta üzerinden gerçekleşecek bir geri dönüş halinde ise 80 ve 86 dolar seviyeleri olası hedefler olarak seçilebilir.

Avalanche (AVAX)

24 dolar direncinin hacimli bir şekilde kırılması ile 30 dolar direncinin de üzerinde bir fiyatlanma gerçekleştiren Avalance, piyasa genelinde yaşanan geri çekilmelerin etkisi ile bu direnç seviyesinin altına sarkmış görünüyor.

30.75 kırılımı halinde 38-39 dolar bölgesindeki dirence kadar yükseliş hareketi devam edebilir. 30.75 altında kalındığı sürece 24.60 seviyelerine kadar herhangi bir destek bulunmuyor.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

AVAX

Avalanche (AVAX), 180 Milyon Dolarlık Teşvik Programının Ardından %40 Arttı

Özgür Demirtaş

Prof. Dr. Özgür Demirtaş: Merkeziyetsizlik, Blockchain Bir Devrim